2012. február 4., szombat
Ököllel követelte tartozását. Hírek Jász-Nagykunból
2010.09.03. péntek 10:10

KUNMADARAS:

Egy helybeli lakosnál csütörtökön délelőtt megjelent egy kunmadarasi nő, aki tartozását követelte, mintegy 59.000 forintot. A sértett átadott neki 30.000 forintot, amivel a nő nem volt elégedett, ezért később újra elment a sértett házához fiával együtt. Az adósság kiegyenlítését, illetve egy korábbi kötelezettségét is - egy bútor árát - követelte. A dühös asszony berúgta a kaput, bement, követelőzött, szitkozódott, és ököllel egy alkalommal fejbe ütötte adósát, majd hátba vágta a nő kezében tartott kisgyermekét is. Szerencsére a gyermek nem sérült meg, a sértett könnyebben, és magánindítvánnyal élt könnyű testi sértés miatt bántalmazója ellen. Az ügyet önbíráskodás gyanúja miatt vizsgálja a rendőrség.

KUNHEGYES:

Egy társaság telephelyét betörők látogatták meg csütörtökön reggelre. Az ismeretlen tettesek egy betört ablakon keresztül másztak be az épületbe, és több raktárba is behatoltak. Végül az egyikből szerszámgépeket, gázolajat, benzint zsákmányoltak. Az elkövetők bűncselekményükkel lopással és rongálással együtt közel 3 millió forint kárt okoztak.   

CIBAKHÁZA:

Csütörtökön délután ismeretlen tettes járt egy helybeli lakos házában. Az elkövető kivágta a lakás használaton kívüli szobájának ablakán a szúnyoghálót, és az ott talált bezárt szekrényt felfeszítette. Feldúlta és megtalált benne 300.000 forintot, amit magához vett, de nem hagyta ott a benzinmotoros fűrészt sem, azt is elvitte. 

A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában két közúti közlekedési balesetben egy személy nyolc napon túl gyógyuló, egy pedig könnyebb sérülést szenvedett.

Veres Éva sajtóreferens

Webkamera
Kattintson a képre!