Alosztályvezető - BRFK Rendészeti Szervek Közrendvédelmi Főosztály

2019. 05. 31., p - 13:34

A Budapesti Rendőr-főkapitányság Rendészeti Szervek Közrendvédelmi Főosztály Központi Gépkocsizó és Járőrszolgálati Osztály Járőr Alosztály II. az alábbi munkakör betöltésére vár jelentkezőket hivatásos jogviszonyba: alosztályvezető.

Munkavégzés helye: BRFK RSZ Közrendvédelmi Főosztály, Központi Gépkocsizó és Járőrszolgálati Osztály, Járőr Alosztály II.

1087 Budapest, Mosonyi utca 5-7.

Bérezés:  a rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról 2015. évi XLII. törvény 288/R §. 288/S §. és 288/T. §-ai, valamint a 12. melléklete szerint „E” munkaköri kategória

Ruhanorma: egyen

Munkaidőrend: vezényléses

Beosztásba tartozó feladatok:

  • Az alárendeltségébe tartozó állomány szolgálatának tervezése;
  • Parancsnoki kivizsgálások, összefoglaló jelentések elkészítése;
  • Csapaterős tevékenységek és rendezvénybiztosítások során parancsnoki feladatok végrehajtása;
  • Az állományával kapcsolatos adminisztratív tevékenységek kezelése.

Beosztás betöltésének feltételei:

  • rendészeti felsőfokú végzettség;
  • rendészeti szakvizsga;
  • egészségügyi alkalmassági követelményeknek való megfelelés;
  • nem áll fegyelmi vagy büntetőeljárás hatálya alatt;
  • Rendőrség állományában fennálló hivatásos jogviszonyban eltöltött 12 év.

Beosztás betöltésénél előnyt jelent:

  • korábbi, hasonló területen szerzett tapasztalat.

Elvárások:

  • munkabíró képesség,
  • pontosság, megbízható munkavégzés
  • rugalmasság

A fényképpel ellátott önéletrajzokat a juhaszb_bvo@budapest.police.hu e-mail címre kérjük megküldeni. A munkakörrel kapcsolatban további tájékoztatást Kutsera-Juhász Bettina r. alezredes osztályvezető ad a +36 (1) 477-2116 városi számon, és a BM: 67-250-es melléken.

Jelentkezési határidő: 2019. 06. 30.

A beosztás betölthetőségének időpontja: azonnal