Bűnügyi technikus - Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság

2020. 06. 24., sze - 16:56

A Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság, Komáromi Rendőrkapitányság Vezetője felvételt hirdet a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság, Komáromi Rendőrkapitányság, Bűnügyi Osztály állományában, 1 fő bűnügyi technikus beosztás betöltésére.

Munkahely megnevezése: Komárom Rendőrkapitányság
2900 Komárom, Igmándi u. 24.

Beosztás: bűnügyi technikus

Besorolás: TH/D

Rendfokozati minimum-maximum: ftőrm. - ftzls.

Ruhanorma: P

Munkaidőrend: kombinált

A beosztással járó feladatok rövid leírása:
- bűnügyi technikusi feladatok
- bűnügyi alaptevékenység

A jelentkezőnek rendelkeznie kell a beosztáshoz előírt képesítési követelményekkel:

  • hivatásos szolgálati jogviszony
  • középiskolai végzettség (érettségi)
  • rendőr tiszthelyettes rendészeti szakképzettség
  • bűnügyi technikusi szaktanfolyam végzettség
  • 9 év szolgálati jogviszony
  • besorolásának és fizetési fokozatának megfelelő rendfokozat, vagy a rendfokozati vizsgáról szóló 39/2016. (X. 6.) BM rendeletben meghatározott feltételek teljesítése
  • fizikai, pszichológiai és egészségi alkalmassági követelmények megfelelő szintű teljesítése
  • nem áll fegyelmi vagy büntetőeljárás hatálya alatt
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedély
  • számítógép felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • idegennyelv- ismeret
  • bűnügyi szakterületen szerzett szakmai gyakorlat

A jelentkezéshez csatolni kell:

  • részletes, fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát,
  • a végzettséget igazoló okiratok másolatát,
  • nyilatkozatot arról, hogy az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. törvény előírásai szerint személyes adatait a jelentkezés kapcsán kezelhetik.

A beosztás várhatóan betölthető: 2020. július 01.

Amennyiben 2020. július 01. hatállyal nem kerül betöltésre az üres munkakör, a jelentkezés benyújtásának határideje: 2020. augusztus 15.

Az álláshirdetéssel kapcsolatos kérdésekben segítséget nyújt: Dr. Bolehradsky Szilveszter r. ezredes kapitányságvezető
(tel.: BM 21/52-52, 34/541-021,
email: BolehradskyS@komarom.police.hu
Csákiné Szakács Boglárka Vanda r. őrnagy, Bűnügyi Osztály, mb. osztályvezető (tel.: 21/52-51, e-mail: CsakineS@komarom.police.hu