Csoportvezető - BRFK X. kerületi RK Bűnügyi  Osztály

2021. 03. 30., k - 14:09

A Budapesti Rendőr-főkapitányság X. kerületi Rendőrkapitányság Bűnügyi  Osztály az alábbi munkakör betöltésére vár jelentkezőket határozatlan időre

hivatásos szolgálati jogviszonyba csoportvezető (készenléti)

Szolgálati hely: BRFK X. kerületi Rendőrkapitányság, Bűnügyi Osztály Készenléti Alosztály 1102 Budapest, Harmat utca 6-8.

Bérezés: a rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról szóló 2015. évi XLII. törvény szerint; tiszti besorolási osztály, „C” beosztási kategória

Ruhanorma: polgári

Munkarend: kombinált (24/72)

Feladatok:

  • fogadja a bejelentőket, a feljelentéseket, bejelentéseket a RZS NEO ügyviteli rendszerben rögzíti – intézkedik a hozzá kapcsolódó azonnali nyomozati feladatok végrehajtására
  • koordinálja a nyomozás elrendelésére okot adó események kapcsán a készenléti nyomozókat és bűnügyi technikusokat, részükre meghatározza az elvégzendő feladatokat, nyomozati cselekményeket, ellenőrzi a feladatok végrehajtását
  • a magyar nyelvet nem beszélő feljelentő /bejelentő esetén intézkedik a tolmács kirendelésre, a tolmácsolás megtörténte után a szükséges dokumentáció elkészítésére

Beosztás betöltésének feltételei:

  • felsőfokú végzettség
  • felsőfokú rendészeti szakképzettség
  • nem áll fegyelmi vagy büntetőeljárás hatálya alatt
  • egészségügyi, pszichológiai és fizikai alkalmasság
  • a rendőrség állományában fennálló hivatásos jogviszonyban eltöltött 4 év
  • NBH ellenőrzésen való megfelelés

Beosztás betöltésénél előnyt jelent:

  • korábbi területen szerzett tapasztalat

Elvárások:

  • munkabíró képesség,
  • pontosság, megbízható munkavégzés
  • rugalmasság

A felvétellel kapcsolatban érdeklődni Szántó Tímea c. r. alezredes, kiemelt főelőadónál vagy Fodor Dorina Imola kormánytisztviselő, humánigazgatási ügyintézőnél lehet.

Telefonszám: (06-1) 263-72-00/ 50-103 mellék, BM: 50-103

Az önéletrajzokat a zakhart@budapest.police.hu vagy a FodorDI@budapest.police.hu e-mail címre kérjük megküldeni.

Betölthető: folyamatosan