Főelőadó (sajtóügyeletes) - Budapesti Rendőr-főkapitányság

2019. 05. 31., p - 13:49

A Budapesti Rendőr-főkapitányság Kommunikációs Osztály (önálló) az alábbi munkakör betöltésére vár jelentkezőket: főelőadó (sajtóügyeletes)

Szolgálati hely: BRFK Közvetlen Szervek Kommunikációs Osztály (önálló)
1139 Budapest, Teve utca 4-6.

Bérezés: a rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról 2015. évi XLII. törvény szerint; tiszti besorolási osztály, C beosztási kategória

Ruhanorma: polgári

Munkarend: vezényléses

Főbb feladatok:

  • a részére szignált megkeresések intézkedése során kapcsolatot tart a médiatartalom-szolgáltatók munkatársaival, szóbeli és írásbeli megkereséseket dolgoz fel;
  • a szakterületek tájékoztatása alapján elkészíti a sajtómegkeresésekre vonatkozó válaszokat;
  • megszervezi az interjúkat a részére szignált médiatartalom-szolgáltatói megkeresések alapján;
  • elkészíti a havi és egyéb időszaki média-ügyforgalmi statisztikai kimutatásokat;
  • részt vesz a helyi szervek média tevékenységének koordinálásában.

Beosztás betöltésének feltételei:

  • rendőrség állományában tiszti beosztásban fennálló hivatásos jogviszony;
  • legalább 4 év szolgálati jogviszony;
  • fizikai, pszichológiai és egészségügyi alkalmassági követelményeknek való megfelelés;
  • nem áll fegyelmi vagy büntetőeljárás hatálya alatt;

Beosztás betöltésénél előnyt jelent:

  • Felsőfokú kommunikációs végzettség
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedély és ügyintézői vizsga,
  • felhasználói szintű számítógépes, RZS ismeretek.
  • angol nyelv ismerete

Elvárások:

  • munkabíró képesség;
  • pontosság, megbízható munkavégzés;
  • rugalmasság

Jelentkezés benyújtásának határideje: 2019. július 31.

A munkakör betölthetőségének időpontja: 2019. augusztus 01.

A fényképpel ellátott önéletrajzokat a sajto.titkarsag@budapest.police.hu e-mail címre kérjük megküldeni. A munkakörre kapcsolatban további tájékoztatást dr. Hegyesi Melinda r. százados mb. osztályvezteő tud nyújtani a +36 (1) 443-5233 városi számon, és a BM: 32-012-es melléken.