Főtechnikus (tiszt) - BRFK X. kerület

2019. 01. 21., h - 15:59

A Budapesti Rendőr-főkapitányság X. kerületi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztály Készenléti Alosztály az alábbi munkakör betöltésére vár jelentkezőket:

 főtechnikus

Szolgálati hely: BRFK X. kerületi Rendőrkapitányság, Bűnügyi Osztály

                           1102 Budapest, Harmat utca 6-8.

Bérezés: a rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról 2015. évi XLII. törvény szerint; tiszti besorolási osztály, B beosztási kategória

Ruhanorma: polgári

Munkarend: kombinált

Feladatok:

  • bűncselekmények helyszínén, helyszíni szemle foganatosításakor nyomok, anyagmaradványok felkutatása, rögzítése
  • bűnügyi fényképezés
  • bűnügyi nyilvántartásba vételi tevékenység (rabosítás)
  • szakértők kirendelése a rögzített nyomok azonosíthatósága érdekében
  • társszervekkel, valamint felettes szervekkel kapcsolat tartás továbbképzések, oktatások érdekében
  • helyszínvázlatok, fényképmellékletek, mint kiegészítő dokumentáció elkészítése

Beosztás betöltésének feltételei:

  • felsőfokú végzettség
  • felsőfokú rendészeti szakképzettség;
  • valamint beosztásnak megfelelő szaktanfolyam;
  • nem áll fegyelmi vagy büntetőeljárás hatálya alatt;
  • Rendőrség állományában fennálló hivatásos jogviszonyban eltöltött 1 év.

Beosztás betöltésénél előnyt jelent:

  • korábbi hasonló területen szerzett tapasztalat

Elvárások:

  • munkabíró képesség,
  • pontosság, megbízható munkavégzés
  • rugalmasság

A felvétellel kapcsolatban érdeklődni lehet Szántó Tímea c. r. alezredes, kiemelt főelőadónál vagy Fodor Dorina Imola kormánytisztviselő, humánigazgatási ügyintézőnél

Telefonszám: (06-1) 263-72-00/ 50-103 mellék, BM: 50-103.Az önéletrajzokat a zakhart@budapest.police.hu vagy   FodorDI@budapest.police.hu e-mail címre kérjük megküldeni.

Jelentkezési határidő: 2019. február 28.

Az álláshirdetés elbírálásáról a BRFK X. kerületi Rendőrkapitányság vezetője dönt.