Fővizsgáló - Szekszárdi Rendőrkapitányság

2019. 08. 13., k - 15:40

A Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság Szekszárdi Rendőrkapitánysága jelentkezőket vár a Vizsgálati Osztály Gazdaságvédelmi Alosztály állományába – határozatlan időre – fővizsgálói beosztás betöltésére.

Munkavégzés helye: Szekszárdi Rendőrkapitányság 7100 Szekszárd Várköz 4.

Betöltendő beosztás megnevezése és besorolása: fővizsgáló TI/B.

A beosztásban ellátandó feladatok:

A Vizsgálati Osztály Gazdaságvédelmi Alosztály hatáskörébe tartozó bűnügyek - elsősorban csalás, sikkasztás, lopás, okirattal kapcsolatos bűncselekmények - nyomozása.

Munkarend: vezényléses.

Ruhanorma: polgári.

Illetmény és egyéb juttatás: rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati viszonyáról szóló 2015. évi XLII. törvény (Hszt.) alapján.

A beosztás betöltésének feltételei:

  • a 30/2015. BM rendeletben meghatározott rendészeti felsőoktatásban szerzett szakképesítés (RTF, NKE) vagy állami felsőfokú végzettség és felsőfokú rendőrszervező (tiszt) szaktanfolyam,
  • egészségügyi, pszichikai, fizikai alkalmasság,
  • kifogástalan életvitel.

A jelentkezésnél előnyt jelent:

  • bűnügyi szakirányú végzettség,
  • vizsgálati/bűnügyi szakterületen szerzett tapasztalat,
  • Robotzsaru NEO, NETZSARU rendszer ismerete, keresések, kutatások magas szintű használata,
  • idegen nyelv ismerete.

A munkakör várhatóan legkorábban 2019. október 1-jei hatállyal tölthető be.

A jelentkezés beérkezésének határideje: 2019. szeptember 9.

Benyújtandó dokumentumok:

A jelentkezésnek tartalmaznia kell a jelentkező részletes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét, a szakmai végzettségéről szóló bizonyítványainak fénymásolatát, jelenlegi és korábbi munkahelyeit és munkaköreit, személyes adatait és elérhetőségeit, nyilatkozatát arról, hogy fegyelmi és büntetőeljárás nem folyik ellene, és ilyen eljárás hatálya alatt nem áll, valamint, nyilatkozatát arról, hogy a személyi anyagába történő betekintéshez hozzájárul.

A jelentkezés benyújtható:

  • személyesen: Szekszárdi Rendőrkapitányság Hivatal (7100 Szekszárd, Várköz 4.);
  • postai úton: a Szekszárdi Rendőrkapitányság Hivatalvezetőjének címezve (7100 Szekszárd, Várköz 4.; 7101 Szekszárd, Pf. 124.);
  • elektronikusan: angyale@tolna.police.hu levelezési címen.

A beosztásra vonatkozó bővebb felvilágosítást Korcsmár Péter r. alezredes vizsgálati osztályvezető ad – hivatali munkaidőben – a 23/36-50 BM telefonszámon, vagy a korcsmarpe@tolna.police.hu elektronikus címen.