Helyszínelő és balesetvizsgáló – Káli Autópálya Alosztály

2019. 01. 23., sze - 15:23

A Heves megyei Rendőr-főkapitányság Vezetője helyszínelő és balesetvizsgáló beosztás betöltésére keres arra alkalmas hivatásos kollégát.

Jogviszony időtartama:                               határozatlan idejű hivatásos szolgálati viszony

Besorolása:                                                   tiszthelyettes/D

Hivatásos pótlék:                                         100 %

Ruhanorma:                                                 egyen

Munkarend:                                                 vezényléses

Munkavégzés helye:                                    Autópálya Alosztály Kál (Kál, Erdőtelki út 1.)

A munkakör betöltésének alapvető feltételei:

A jelentkezőnek rendelkeznie kell a beosztáshoz előírt képesítési követelményekkel:

  • középfokú végzettség
  • középfokú rendészeti szakképzettség
  • helyszínelő és balesetvizsgálói szaktanfolyami végzettség
  • 8 év szolgálati idő
  • fizikai, pszichológiai és egészségi alkalmassági követelmények megfelelő szintű teljesítése
  • nem áll fegyelmi vagy büntetőeljárás hatálya alatt

Részletes felvilágosítást a Káli Autópálya Alosztály Vezetője Nyilas László r. őrnagy ad (BM: 03/31-1270, mobil: 20/776-8021, személyesen: 3350 Kál, Erdőtelki u. 1.).