Járőr (2 fő) - Szekszárdi Rendőrkapitányság

2019. 08. 13., k - 15:46

A Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság Szekszárdi Rendőrkapitányság jelentkezőket vár a Közrendvédelmi Osztály Járőr- és Őrszolgálati Alosztály állományába - határozatlan időre - járőr (2 fő) beosztás betöltésére.

Munkavégzés helye: Szekszárdi Rendőrkapitányság (7100 Szekszárd, Várköz 4.)

Betöltendő beosztás megnevezése és besorolása: járőr TH/A.

A beosztásban ellátandó feladatok:

A közrendvédelmi járőr alapvető feladata a közterületeken és nyilvános helyeken a rendőri jelenlét megteremtése és ezzel a közrend biztosítása, a lakosság szubjektív közbiztonságérzetének megteremtése, az irányadó jogi keretek között a lakossággal történő együttműködés, kapcsolattartás és párbeszéd.

Munkarend: vezényléses.

Ruhanorma: egyen.

Illetmény és egyéb juttatás: rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati viszonyáról szóló 2015. évi XLII. törvény (Hszt.) alapján.

A beosztás betöltésének feltételei:

  • a 30/2015. (VI. 16.) BM rendeletben meghatározott középfokú iskolai és rendőri (rendészeti szakközépiskolai, tiszthelyettesi-, vagy zászlósképző) végzettség,
  • egészségügyi, pszichikai, fizikai alkalmasság az 57/2009. (X.30.) IRM-ÖM-PTNM együttes rendeletben foglaltak szerint,
  • nem áll fegyelmi-, büntető- vagy méltatlansági eljárás vagy kiszabott szankció hatálya alatt.

Elbírálásnál előnyt jelent: közrendvédelmi területen szerzett legalább kettő év szakmai tapasztalat.

Benyújtandó dokumentumok:

A jelentkezésnek tartalmaznia kell a jelentkező részletes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét, a szakmai végzettségéről szóló bizonyítványainak fénymásolatát, jelenlegi és korábbi munkahelyeit és munkaköreit, személyes adatait és elérhetőségeit, nyilatkozatát arról, hogy fegyelmi és büntetőeljárás nem folyik ellene, és ilyen eljárás hatálya alatt nem áll, valamint, nyilatkozatát arról, hogy a személyi anyagába történő betekintéshez hozzájárul.

A munkakör várhatóan legkorábban: 2019. október 1-jei hatállyal tölthető be.

A jelentkezések beérkezési határideje: 2019. szeptember 9.

A jelentkezés benyújtható:

  • személyesen: Szekszárdi Rendőrkapitányság. 7100 Szekszárd, Várköz 4.
  • írásban: a Szekszárdi Rendőrkapitányság Hivatalvezetőjének címezve 7101 Szekszárd, Pf. 124. postacímre.
  • elektronikusan: angyale@tolna.police.hu e-mail címre.

A beosztásra vonatkozó felvilágosítást Szabácsy Szabolcs r. alezredes közrendvédelmi osztályvezető ad a 03-23/3680 BM telefonszámon vagy a szabacsys@tolna.police.hu e-mail címen.