Járőr – Heves MRFK Forgalomellenőrző Alosztály

2019. 01. 23., sze - 15:28

A Heves megyei Rendőr-főkapitányság Vezetője járőri beosztás betöltésére keres arra alkalmas hivatásos kollégát.

Jogviszony időtartama:                              határozatlan idejű hivatásos szolgálati viszony

Besorolása:                                                 tiszthelyettes/B

Hivatásos pótlék:                                        100 %

Ruhanorma:                                                 egyen

Munkarend:                                                 vezényléses

Munkavégzés helye:                                   Heves MRFK (Eger, Eszterházy tér 2.)

A munkakör betöltésének alapvető feltételei:

A jelentkezőnek rendelkeznie kell a beosztáshoz előírt képesítési követelményekkel:

  • középfokú végzettség
  • középfokú rendészeti szakképzettség
  • fizikai, pszichológiai és egészségi alkalmassági követelmények megfelelő szintű teljesítése
  • nem áll fegyelmi vagy büntetőeljárás hatálya alatt

Előnyt jelent:

  • közlekedésrendészeti szakterületen szerzett szakmai tapasztalat

Részletes felvilágosítást a Forgalomellenőrző Alosztály Vezetője Heiling Ferenc r. alezredes ad (BM: 03/31-1158, mobil: 70/399-6122, személyesen: 3300 Eger, Eszterházy tér 2.).