Járőrparancsnok - Dunakeszi Rendőrkapitányság

2019. 09. 10., k - 10:01

A Pest Megyei Rendőr-főkapitányság Dunakeszi Rendőrkapitányság Közrendvédelmi Osztály állományába, a Dunakeszi Rendőrkapitányság vezetője állást hirdet járőrparancsnok (TH/C) beosztás betöltésére.

Az állásra a 2015. évi XLII. törvény alapján azon hivatásos állományúak jelentkezhetnek, akik rendelkeznek a beosztás betöltéséhez szükséges képesítési követelményekkel.

Munkavégzés helye: Dunakeszi Rendőrkapitányság – 2120 Dunakeszi, Tábor utca 2.

Munkakör: TH/C besorolású járőrparancsnok

Munkaidőrend: kombinált (vezényléses és II. számú váltásos)

Illetmény:  a vonatkozó jogszabályok szerint

Ruhanorma: rendőri egyen

Feladat: a Dunakeszi Rendőrkapitányság Közrendvédelmi Osztályán járőrparancsnoki munkakörhöz tartozó szakfeladatok ellátása

A jelentkezésnél előnyt jelent közrendvédelmi területen szerzett tapasztalat.

A beosztás betöltésének feltételei:

  • középfokú iskolai és rendőri (rendészeti szakközépiskolai, tiszthelyettes-, vagy zászlósképző) végzettség,
  • egészségügyi, pszichikai, fizikai alkalmasság,
  • fegyelmi- és büntetőeljárás hatálya alatt nem áll,
  • betöltött legalább négy szolgálati év.

A jelentkezéshez csatolni kell:

  • részletes, fényképpel ellátott szakmai önéletrajzot;
  • a végzettséget igazoló okiratok másolatát;
  • nyilatkozatot arról, hogy az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. törvény előírásai szerint személyes adatait a jelentkezés kapcsán kezelhetik.

A jelentkezés benyújtásának határideje: 2019. október 6.

A jelentkezés benyújtásának módja:

A jelentkező jelenlegi és korábbi munkahelyeit és munkaköreit, képességeit, valamint adatait és elérhetőségeit tartalmazó fényképes szakmai önéletrajzát a dunakeszirk@pest.police.hu címre kérjük megküldeni. További információt Ádám Balázs r. alezredes közrendvédelmi osztályvezető nyújt munkaidőben a  03-30/8050 vagy 06-20-4441391-es telefonszámon.

A munkakör betölthetőségének időpontja:

Sikeres jelentkezés esetén a munkakör legkorábban 2019. november 1. napjától tölthető be.