Járőrparancsnok - Pest MRFK Gödöllői Rendőrkapitányság

2020. 05. 26., k - 14:06

A Pest Megyei Rendőr-főkapitányság Gödöllői Rendőrkapitányság vezetője a Közlekedésrendészeti Osztály állományába, állást hirdet járőrparancsnok státusz betöltésére.

Az állásra a 2015. évi XLII. törvény alapján azon hivatásos állományúak jelentkezhetnek, akik rendelkeznek a beosztás betöltéséhez szükséges képesítési követelményekkel.

Munkavégzés helye: Pest MRFK Gödöllő Rendőrkapitányság – 2100 Gödöllő, Petőfi Sándor utca 6-10.

Munkakör: járőrparancsnok

Besorolás: TH/C

Munkarend: vezényléses

Illetmény:  a vonatkozó jogszabályok szerint

Ruhanorma: rendőri egyen

Feladat: a Gödöllői Rendőrkapitányság illetékességi területén járőr feladatok ellátása, traffipax kezelése, az e-útdíj közlekedésrendészeti akciókban való részvétel, közlekedésrendészeti feladatok ellátása, forgalomsegítő tevékenység, helyszínbiztosítások, anyagi káros balesetek felvétele, rögzítése, feldolgozása.

A jelentkezésnél előnyt jelent közlekedésrendészeti területen szerzett tapasztalat.

A beosztás betöltésének feltételei:

  • Középfokú rendészeti szakképesítés, valamint a 30/2015. BM rendelet 9. melléklete alapján előírt képesítési követelmények,
  • egészségügyi, pszichikai, fizikai alkalmasság,
  • fegyelmi- és büntetőeljárás hatálya alatt nem áll.

A munkakör betöltésével kapcsolatos további információt Farkas Imre r. ezredes mb. kapitányságvezető (e-mail: FarkasI@pest.police.hu, tel.: 06-28/524-600-as telefonszámon) ad. A jelentkezők önéletrajzát a godollork@pest.police.hu e-mail címre várjuk.

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban 2020. július 01. napjától tölthető be.