Járőrparancsnok- PMRFK Monori Rendőrkapitányság Maglódi Rendőrőrs

2020. 01. 27., h - 10:45

A Pest Megyei Rendőr-főkapitányság Monori Rendőrkapitányság vezetője a Maglódi Rendőrőrs állományába, állást hirdet járőrparancsnoki státusz betöltésére.

Az állásra a 2015. évi XLII. törvény alapján azon hivatásos állományúak jelentkezhetnek, akik rendelkeznek a beosztás betöltéséhez szükséges képesítési követelményekkel.

Munkavégzés helye: Maglódi Rendőrőrs – 2234 Maglód, Fő utca 34.

Munkakör: járőrparancsnok

Besorolás: TH/C

Munkarend: vezényléses

Illetmény:  a vonatkozó jogszabályok szerint

Ruhanorma: rendőri egyen

Feladat: a Monori Rendőrkapitányság Maglód Rendőrőrsén járőrparancsnoki munkakörhöz tartozó szakfeladatok ellátása

A jelentkezésnél előnyt jelent közrendvédelmi területen szerzett tapasztalat.

A beosztás betöltésének feltételei:

  • középfokú iskolai (érettségi) és rendőri (rendészeti szakközépiskolai, tiszthelyettes-, vagy zászlósképző) végzettség,
  • egészségügyi, pszichikai, fizikai alkalmasság,
  • fegyelmi- és büntetőeljárás hatálya alatt nem áll

A munkakör betöltésével kapcsolatos további információt Kiss Zsuzsanna r. őrnagy Hivatalvezető ad (elérhetősége: KissZs@pest.police.hu  tel: 29/ 610-524 BM 03 30 6580) A jelentkezők önéletrajzait a monorrk@pest.police.hu e-mail címre várjuk.

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban 2020. február 1. napjától tölthető be.