Járőrvezető - Győr-Moson-Sopron MRFK Rendészeti Igazgatóság

2020. 05. 29., p - 09:58

ÁLLÁSHIRDETÉS

A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság vezetője felvételt hirdet a Rendőrség hivatásos állományú tagjai részére a Rendészeti Igazgatóság, Közlekedésrendészeti Osztály, Forgalomellenőrző Alosztály, valamint Autópálya Alosztály állományába járőrvezető beosztás betöltésére.

A jogviszony időtartama és jellege:   határozatlan idejű szolgálati jogviszony

Munkavégzés helye:                          Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság

                                                           Győr, Szövetség út 17., valamint Lébényi Ipari Park

Besorolási osztály:                             tiszthelyettesi

Besorolási kategória:                         TH/C

Hivatásos pótlék:                               100 %

Elérhető rendfokozat min.-max.:       törzsőrmester-zászlós

Ruhanorma:                                       egyenruhás

Munkarendje:                                     vezényléses

A beosztás betöltésével járó feladatok:

  • járőr hatáskörbe tartozó közúti közlekedési balesetek helyszínén önálló intézkedés,  helyszínelési feladatok ellátása, baleseti anyagok összeállítása
  • sebesség ellenőrzési feladatok ellátása
  • gyorsforgalmi utakon végzett járőrszolgálat
  • védett, vagy közmegbízatásuknál fogva fontos személyek útvonal biztosítása, kísérése
  • rendezvénybiztosításokban közreműködés
  • helyi, területi, országos fokozott ellenőrzésekben való részvétel
  • túlméretes járművek útvonal biztosítása, kísérése

A munkakör betöltésének feltételei:

  • OKJ középfokú rendőr szakmai végzettség
  • legalább 4 éves hivatásos szolgálati jogviszony
  • fizikai, pszichológiai és egészségi alkalmassági követelmények megfelelő színtű teljesítése
  • nem áll fegyelmi vagy büntetőeljárás hatálya alatt
  • „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély
  • számítógép, informatikai eszközök készség szintű ismerete
  • elhivatottság a beosztással járó feladatra.

A beosztás betöltésénél előnyt jelent:

  • Rendészeti Szakgimnázium közlekedésrendészeti szakán szerzett végzettség
  • közlekedésrendészeti szakterületen eltöltött szakmai gyakorlat
  • szolgálati gépjárművel okozott balesetmentes előélet
  • nagyteljesítményű gépjárművek vezetésében szerzett gyakorlat
  • számítógép és egyéb infokommunikációs eszköz kezelői, felhasználói végzettség, Robotzsaru Neo és PC draw szoftver készség szintű ismerete
  • idegen nyelv ismerete, gyakorlati használata

A jelentkező részére egyedi elbírálás alapján szállás biztosítható.

A jelentkezésnek tartalmaznia kell:

A pályázó részletes szakmai és rövid általános életrajzát (önéletrajz), személyi adatait, iskolai és egyéb végzettséget tanúsító, nyelvismeretet, tanfolyamokat, stb. igazoló okmányok fénymásolatát, korábbi beosztásait, jelenlegi munkahelyét és beosztását, (elérhetőségét, valamint nyilatkozatát arról, hogy fegyelmi illetve büntetőeljárás hatálya alatt nem áll.

A pályázattal kapcsolatosan érdeklődni lehet a Közlekedésrendészeti Osztály vezetőjénél, Perjámosy István r. alezredes úrnál (21/81-40), vagy Varga Richárd r. őrnagy,  alosztályvezető úrnál (21/85-90).

Jelentkezési határidő:                                             2020. augusztus 31.