Járőrvezető (kutyavezető) - BRFK RSZ Közrendvédelmi Főosztály

2019. 09. 06., p - 09:45

A Budapesti Rendőr-főkapitányság Rendészeti Szervek Közrendvédelmi Főosztály Központi Gépkocsizó és Járőrszolgálati Osztály Kutyás Alosztály az alábbi munkakör betöltésére vár jelentkezőket határozatlan idejű hivatásos szolgálati jogviszonyba járőrvezető (kutyavezető).

Szolgálati hely: BRFK RSZ KVFO KGJO Kutyás Alosztály
1087 Budapest, Mosonyi u. 5-7.

Bérezés: a rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról 2015. évi XLII. törvény szerint; tiszthelyettesi besorolási osztály, C beosztási kategória

Ruhanorma: egyenruha

Munkarend: vezényléses

Feladatok:

  • a szolgálatparancsnok által meghatározott feladatok maradéktalan végrehajtása a mindenkor hatályos és érvényes jogszabályok, előírások, utasítások és egyéb szabályzatok alapján.
  • a Rendőrség Kutyás és Lovas Szolgálati Szabályzatáról szóló 17/2009.(OT10.) ORFK utasításban meghatározott feladatok.

Beosztás betöltésének feltételei:

  • középfokú, rendészeti szakközépiskolai végzettség
  • nem áll fegyelmi vagy büntetőeljárás hatálya alatt
  • egészségügyi, pszichológiai és fizikai alkalmasság
  • rendőrség állományában fennálló hivatásos jogviszonyban eltöltött 4 év

Beosztás betöltésénél előnyt jelent:

  • korábbi hasonló területen szerzett tapasztalat

Elvárások:

  • munkabíró képesség,
  • pontosság, megbízható munkavégzés
  • rugalmasság

Jelentkezés benyújtása: Az önéletrajzokat a NagyZ84@budapest.police.hu e-mail címre kérjük megküldeni.

A felvétellel kapcsolatban érdeklődni Nagy Zoltán r. őrnagy alosztályvezetőnél a 06/1-477-21-16/BM: 67-119-es telefonszámon lehet.