Kiemelt főelőadó (ellátási) - BRFK Gazdasági Igazgatóság

2019. 02. 08., p - 11:04

A Budapesti Rendőr-főkapitányság Gazdasági Igazgatóság Műszaki Osztály Műszaki Üzemeltetési Csoport az alábbi munkakör betöltésére vár jelentkezőket kiemelt főelőadó (ellátási)

Szolgálati hely: BRFK Gazdasági Igazgatóság, Műszaki Osztály, Műszaki Üzemeltetési Csoport

                           1096 Budapest, Nádasdy utca 1-3.

Bérezés: a rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról 2015. évi XLII. törvény szerint; tiszti besorolási osztály, D beosztási kategória, nem alapfeladatot ellátó hivatásos pótlékkal

Ruhanorma: polgári

Munkarend: hivatali

Feladatok:

  • a BRFK ruházati szakszolgálat munkájának szervezése, irányítása, koordinálása.

Beosztás betöltésének feltételei:

  • felsőfokú végzettség;
  • felsőfokú rendészeti szakképzettség;
  • tiszti állománykategória megléte;
  • nem áll fegyelmi vagy büntetőeljárás hatálya alatt;
  • egészségügyi, pszichológiai és fizikai alkalmasság;
  • Rendőrség állományában fennálló hivatásos jogviszonyban eltöltött 8 év;
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Beosztás betöltésénél előnyt jelent:

  • korábbi hasonló területen szerzett tapasztalat

Elvárások:

  • munkabíró képesség,
  • pontosság, megbízható munkavégzés
  • rugalmasság

A felvétellel kapcsolatban érdeklődni Szlafkai-Győri Adrienn r. őrnagy osztályvezetőnél a 06-20-287-8397/BM:65-301-es telefonszámon lehet.

Az önéletrajzokat a muszakio.brfk@budapest.police.hu kérjük megküldeni.