Konyhai kisegítő - Készenléti Rendőrség Műszaki és Üzemeltetési Igazgatóság Élelmezési Osztály

2019. 06. 07., p - 11:33

A Készenléti Rendőrség Parancsnoka

állást hirdet

a Készenléti Rendőrség

Műszaki és Üzemeltetési Igazgatóság

Élelmezési Osztály

állományába

konyhai kisegítő

munkakör betöltésére.

Az állásra a munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény szerinti foglalkoztatásukat vállalók jelentkezhetnek, akik rendelkeznek a beosztás betöltéséhez szükséges követelményekkel.

Bérezés: megállapodás szerint

Az állás betöltéséhez szükséges feltételek:

  • magyar állampolgárság;
  • cselekvőképesség;
  • büntetlen előélet, melyet bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvánnyal kell igazolni;
  • egészségügyi alkalmasság;
  • határozott, magabiztos fellépés;
  • önálló munkavégzés;
  • jó fizikai képesség.

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • betölteni kívánt beosztásban szerzett szakmai tapasztalat;
  • budapesti lakhely.

Munkavégzés helye:

Készenléti Rendőrség telephelye (1101 Budapest, Kerepesi út 47-49).

Munkaidőrend:         vezényléses

Az állásra a közzététel napjától, lehet jelentkezni.

A munkakör az alkalmassági vizsgálatoktól függően várhatóan legkorábban 2019. szeptember 01-i hatállyal – 3 hónap próbaidő előírásával – tölthető be. A kinevezés határozatlan időre szól.

A jelentkezés beérkezésének határideje:  2019. szeptember 15.

Jelentkezési  dokumentumok:

A jelentkezésnek tartalmaznia kell a jelentkező részletes –– önéletrajzát, iskolai végzettségéről szóló bizonyítványainak fénymásolatát, jelenlegi és korábbi munkahelyeit és munkaköreit, valamint személyes adatait és elérhetőségeit.

A jelentkezés  benyújtható:

  • személyesen (1101 Budapest, Kerepesi út 47-49., Készenléti Rendőrség Műszaki és Üzemeltetési Igazgatóság Élelmezési Osztály  IX/B. épület (osztályvezetői iroda)
  • postai úton a Készenléti Rendőrség Műszaki és Üzemeltetési Igazgatóság Élelmezési Osztály vezetőjének címezve (Készenléti Rendőrség, 1903 Budapest, Pf. 314.),
  • elektronikus úton:  a bacsi@kr.police.hu e-mail címre.

A munkakörre vonatkozó bővebb felvilágosítást Bács Imre r. alezredes, a Készenléti Rendőrség MÜIG Élelmezési Osztály vezetője adhivatali munkaidőben – 26-081 BM illetve a 20/339-1743 telefonszámon.

Tájékoztatjuk továbbá a jelentkezőket, hogy visszajelzést csak azoknak a jelentkezőknek küldünk, akiket személyes elbeszélgetésre is behívunk.