Körzeti megbízott - BRFK XII. kerületi Rendőrkapitányság Rendészeti Osztály

2020. 05. 21., cs - 11:24

A Budapesti Rendőr-főkapitányság

XII. kerületi Rendőrkapitányság

Rendészeti Osztály

az alábbi munkakör betöltésére vár jelentkezőket határozatlan időre,

hivatásos szolgálati jogviszonyba

Körzeti megbízott

Szolgálati hely: BRFK XII. kerületi Rendőrkapitányság, Rendészeti Osztály

                          1120 Budapest, Maros utca 3-5.

Jogviszony tartalma: határozatlan idejű hivatásos szolgálati jogviszony

Bérezés: a rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról 2015. évi XLII. törvény szerint; tiszthelyettesi besorolási osztály, D beosztási kategória

Munkarend: vezényléses

Ruhanorma: egyenruha

Iskolai végzettség:

  • érettségi bizonyítvány,
  • rendészeti szakközépiskolai végzettség,
  • körzeti megbízott szaktanfolyam végzettség

Feladatok:

a bűnüldözési feladatok maradéktalan végrehajtása a mindenkor hatályos és érvényes jogszabályok, előírások, utasítások és egyéb szabályzatok alapján.

Alkalmassági feltétel:

  • rendőrség állományban fennálló hivatásos jogviszonyban eltöltött minimum 8 év szolgálati idő,
  • nem áll fegyelmi vagy büntetőeljárás hatálya alatt;
  • egészségügyi, pszichológiai és fizikai alkalmasság;

Beosztás betöltésénél előnyt jelent:

  • korábbi hasonló területen szerzett tapasztalat

Elvárások:

  • munkabíró képesség,
  • pontosság, megbízható munkavégzés
  • rugalmasság

A jelentkezés benyújtása:

A felvétellel kapcsolatban érdeklődni lehet Skivraha Péter r. alezredes, BRFK XII. kerületi Rendőrkapitányság Rendészeti Osztály, osztályvezetőnél.

Telefonszám: (06-1) 457-5663

BM: 52-120 mellék.

A fényképpel ellátott önéletrajzokat a SkivrahaP@budapest.police.hu e-mail címre kérjük megküldeni.

Az álláshirdetés elbírálásáról a BRFK XII. kerületi Rendőrkapitányság vezetője dönt.

A beosztás betölthetőségének legkorábbi időpontja: 2020. április 01.