Körzeti megbízott (TH/D) - Pest MRFK Ócsa

2019. 06. 11., k - 15:23

A Pest Megyei Rendőr-főkapitányság Dabasi Rendőrkapitányság Közrendvédelmi Osztály Ócsa Rendőrőrs állományába, a Dabasi Rendőrkapitányság vezetője állást hirdet

körzeti megbízotti (TH/D)

beosztás betöltésére

Az állásra a 2015. évi XLII. törvény alapján azon hivatásos állományúak jelentkezhetnek, akik rendelkeznek a beosztás betöltéséhez szükséges képesítési követelményekkel.

Munkavégzés helye: 2364 Ócsa Bajcsy-Zsilinszky u. 26.

Munkaidőrend: vezényléses

Az állás betöltéséhez szükséges feltételek:

- rendőrség állományában fennálló min. 9 év hivatásos jogviszony

- egészségügyi, fizikai, pszichikai alkalmasság

- legalább „B” kategóriás vezetői engedély és ügyintézői vizsga,

- nem áll fegyelmi vagy büntetőeljárás hatálya alatt,

- középfokú végzettség

-középfokú rendőri végzettség

- körzeti megbízotti szaktanfolyam,

Elvárt kompetenciák:

- terhelhetőség, rugalmasság

- precíz, önálló munkavégzés

- megbízhatóság

- kezdeményezőkészség

- képesség az önálló munkavégzésre.

 Az elbírálásnál előnyt jelent:

- körzeti megbízottként szerzett tapasztalat,

A jelentkezéshez csatolni kell:

  • részletes, fényképpel ellátott szakmai önéletrajzot;
  • a végzettséget igazoló okiratok másolatát;
  • nyilatkozatot arról, hogy az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. törvény előírásai szerint személyes adatait a jelentkezés kapcsán kezelhetik.

A jelentkezés benyújtásának határideje: 2019. június 30.

A jelentkezés benyújtásának módja:

A jelentkező jelenlegi és korábbi munkahelyeit és munkaköreit, képzettségeit,  valamint  adatait és elérhetőségeit tartalmazó  fényképes szakmai önéletrajzát a dabasrk@pest.police.hu címre kérjük megküldeni. További információt Bartuszek Csaba r.alezredes közrendvédelmi osztályvezető nyújt munkaidőben a BM: 03-/30-8550/., városi: 29/560-351. telefonszámon vagy személyesen: 2370. Dabas, Szent István tér 1.

A munkakör betölthetőségének időpontja:

Sikeres jelentkezés esetén a munkakör legkorábban 2019. július 1. napjától tölthető be.