Körzeti megbízott - Tiszadob

2020. 05. 29., p - 12:33

A Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Rendőr-főkapitányság, Tiszavasvári Rendőrkapitányság vezetője felvételt hirdet a Rendészeti Osztály, Tiszadob Rendőrőrs állományában körzeti megbízott beosztás betöltésére.

Jogviszony időtartama: határozatlan idejű hivatásos szolgálati jogviszony

Munkavégzés helye: Tiszadob Rendőrőrs (4456 Tiszadob, Andrássy u. 33.)

Besorolás: tiszthelyettes besorolási osztály, D besorolási kategória

Munkarend: vezényléses

Illetmény:  a vonatkozó jogszabályok szerint

Ruhanorma: egyenruha

A munkakör betöltésének alapvető feltételei:

  • középiskolai végzettség (érettségi), rendőr tiszthelyettes rendészeti szakképzettség, valamint beosztásnak megfelelő szaktanfolyam
  • egészségi, pszichológiai, fizikai alkalmassági követelmények való megfelelés,
  • nem áll fegyelmi vagy büntetőeljárás hatálya alatt,
  • „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély,
  • számítógép felhasználói szintű ismeret
  • legalább 8 év szolgálati idő

Az Önkormányzat szolgálati lakást tud biztosítani.

A jelentkezés benyújtásának határideje: 2020. augusztus 14.

A munkakör betöltésével kapcsolatos további információt Komjáthi Györgyné ra., a Tiszavasvári Rendőrkapitányság ügyintézője ad (telefonszám: 42/372-311, BM: 03-32/62-58). Az önéletrajzokat a komjathigy@szabolcs.police.hu címre lehet megküldeni.