Nyomozó - A Budapesti Rendőr-főkapitányság XII. kerületi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztály

2020. 03. 20., p - 11:28

A Budapesti Rendőr-főkapitányság

XII. kerületi Rendőrkapitányság

Bűnügyi Osztály

az alábbi munkakör betöltésére vár jelentkezőket határozatlan idejű

hivatásos szolgálati jogviszonyba

nyomozó

Szolgálati hely: BRFK XII. kerületi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztály

                            Bűnüldözési Alosztály, 1120 Budapest, Maros utca 3.-5.

Bérezés: a rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról szóló 2015. évi XLII. törvény szerint, tiszthelyettes besorolási osztály, D beosztási kategória.

Munkarend: vezényléses

Ruhanorma: polgári

Feladatok:

  • a bűnüldözési feladatok maradéktalan végrehajtása a mindenkor hatályos és érvényes jogszabályok, előírások, utasítások és egyéb szabályzatok alapján,
  • rendelkeznie kell a munkaköre ellátásához szükséges megfelelő számítástechnikai, ügyviteli, irodatechnikai ismerettel,
  • köteles az adatszolgáltatási kötelezettségét a kerületi ügyészség felé teljesíteni
  • betartja a határidőket, illetve javaslatot, előterjesztést készít a határidő meghosszabbítására,
  • köteles az iratkezelési, ügyviteli és ügykezelési tevékenységre vonatkozó rendelkezéseket rendszeresen tanulmányozni és az abban foglaltakat munkájában maradéktalanul alkalmazni,
  • felel a rábízott feladatok maradéktalanul végrehajtásáért, szakszerűségéért, időszerűségéért és elvégzéséért a hatályos és vonatkozó törvények és utasítások alapján.

Alkalmassági feltétel:

  • középfokú végzettség (érettségi); középfokú bűnügyi szakvégzettség;
  • beosztásnak megfelelő szaktanfolyam.
  • egészségügyi alkalmassági követelményeknek való megfelelés;
  • nem áll fegyelmi vagy büntetőeljárás hatálya alatt;
  • érvényes erkölcsi bizonyítvány,
  • rendőrség állományban fennálló hivatásos jogviszonyban eltöltött min 8 év szolgálati idő,
  • tapasztalat.

Elvárások:

  • magas szintű kommunikációs készség,
  • magas szintű stressz-tűrő képesség és pszichikai terhelhetőség,
  • magas szintű együttműködési és motivációs készség,
  • eredmény-orientáció, motiváltság,
  • pontosság, precizitás,

A jelentkezéshez csatolni kell:

  • a részletes szakmai önéletrajzot;
  • a végzettséget igazoló okiratok másolatát;
  • nyilatkozat arról, hogy a jelentkező hozzájárul a felvételi anyaga tartalmának és személyes adatainak az elbírálásban részt vevő személyek általi megismeréshez.

A felvétellel kapcsolatban érdeklődni lehet Dávid László r. őrnagy, Bűnügyi Osztály, osztályvezető vagy Kálmán László c. r. alezredes, Bűnüldözési Alosztály, alosztályvezetőnél.

Telefonszám: (06-1) 457-5650 BM: 52-110/52-115 mellék.

A fényképpel ellátott önéletrajzokat a DavidLa@budapest.police.hu e-mail címre kérjük megküldeni. Az álláshirdetés elbírálásáról a BRFK XII. kerületi Rendőrkapitányság vezetője dönt.

A beosztás betölthetőségének legkorábbi időpontja: 2020. március 1.