Nyomozó - BRFK IV. kerületi Rendőrkapitányság

2020. 03. 24., k - 13:35

A Budapesti Rendőr-főkapitányság IV. Kerületi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztály az alábbi munkakör betöltésére vár jelentkezőket határozatlan idejű hivatásos szolgálati jogviszonyba nyomozó.

Szolgálati hely: BRFK IV. kerületi Rendőrkapitányság, Bűnügyi Osztály Bűnüldözési Alosztály
1042 Budapest, Árpád út 87.

Bérezés: a rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról 2015. évi XLII. törvény szerint; tiszthelyettesi besorolási osztály, D beosztási kategória

Ruhanorma: polgári

Munkarend: vezényléses

Feladatok: a bűnüldözési feladatok maradéktalan végrehajtása a mindenkor hatályos és érvényes jogszabályok, előírások, utasítások és egyéb szabályzatok alapján.

Beosztás betöltésének feltételei:

  • középfokú végzettség (érettségi);
  • rendészeti szakközépiskola;
  • valamint beosztásnak megfelelő szaktanfolyam;
  • nem áll fegyelmi vagy büntetőeljárás hatálya alatt;
  • Rendőrség állományában fennálló hivatásos jogviszonyban eltöltött 8 év.

Beosztás betöltésénél előnyt jelent: korábbi hasonló területen szerzett tapasztalat

Elvárások:

  • munkabíró képesség,
  • pontosság, megbízható munkavégzés
  • rugalmasság

Jelentkezés benyújtása: Az önéletrajzokat a rati@budapest.police.hu e-mail címre kérjük megküldeni.

A felvétellel kapcsolatban érdeklődni Ráti István r. alezredes bűnügyi osztályvezetőnél a 06-1-231-3400/BM:44-110-es telefonszámon lehet.

Az álláshirdetés elbírálásáról a BRFK IV. kerületi Rendőrkapitányság vezetője dönt.

Betölthető: 2020 április 01.