Nyomozó - BRFK X. kerületi RK Bűnügyi Osztály

2021. 03. 30., k - 14:26

A Budapesti Rendőr-főkapitányság X. kerületi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztály az alábbi munkakör betöltésére vár jelentkezőket határozatlan időre

hivatásos szolgálati jogviszonyba: nyomozó

Szolgálati hely: BRFK X. kerületi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztály Bűnüldözési Alosztály 1102 Budapest, Harmat utca 6-8.

Bérezés: a rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról szóló 2015. évi XLII. törvény szerint; tiszthelyettesi besorolási osztály, „D” beosztási kategória

Ruhanorma: polgári

Munkarend: vezényléses

Feladatok:

  • a rábízott nyomozást, illetve nyomozási cselekményeket a vonatkozó jogszabályok, a bűnügyek nyomozására kiadott belügyi rendelkezések és iránymutatások, továbbá a Bűnügyi Osztály vezetőjének utasításai szerint a megadott határidőre, maradéktalanul teljesíti
  • összeállítja az ügyiratot, az előírásoknak megfelelően kitöltött mellékletekkel együtt végrevízióra átadja a bűnüldözési alosztályvezetőnek

Beosztás betöltésének feltételei:

  • középfokú végzettség, középfokú rendészeti szakképzettség
  • egységes bűnügyi szaktanfolyam
  • nem áll fegyelmi vagy büntetőeljárás hatálya alatt
  • egészségügyi, pszichológiai és fizikai alkalmasság
  • a rendőrség állományában fennálló hivatásos jogviszonyban eltöltött 8 év

Beosztás betöltésénél előnyt jelent:

  • a meghirdetett beosztásban korábban már megszerzett tapasztalat

Elvárások:

  • munkabíró képesség,
  • pontosság, megbízható munkavégzés
  • rugalmasság

A felvétellel kapcsolatban érdeklődni Szántó Tímea c. r. alezredes, kiemelt főelőadónál vagy Fodor Dorina Imola rendvédelmi alkalmazott, humánigazgatási szakügyintézőnél lehet.

Telefonszám: (06-1) 263-72-00/ 50-103 mellék, BM: 50-103

Az önéletrajzokat a zakhart@budapest.police.hu vagy FodorDI@budapest.police.hu e-mail címre kérjük megküldeni.

Betölthető: folyamatosan