Nyomozótiszt - BRFK Gazdaságvédelmi Osztály

2019. 01. 18., p - 12:28

A Budapesti Rendőr-főkapitányság

Korrupciós és Gazdasági Bűnözés Elleni Főosztály

Gazdaságvédelmi Osztály

az alábbi munkakör betöltésére vár jelentkezőket

nyomozótiszt

Szolgálati hely: BRFK Korrupciós és Gazdasági Bűnözés Elleni Főosztály Gazdaságvédelmi  Osztály

1027 Budapest, Gyorskocsi u. 31.

Bérezés: a rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról 2015. évi XLII. törvény szerint; tiszti besorolási osztály, B beosztási kategória

Ruhanorma: polgári

Munkarend: hivatali

Feladatok:

  • részt vesz a Gazdaságvédelmi Osztály hatáskörébe tartozó nyomozati feladok ellátásában,
  • szükség esetén koordinációt végez az ügyészséggel és társhatóságokkal,
  • akciókban és realizálások során a szükséges feladatok végrehajtása.

Beosztás betöltésének feltételei:

  • rendőrség állományában tiszti beosztásban fennálló hivatásos jogviszony
  • egészségügyi, fizikai, pszichikai alkalmasság az 57/2009. (X.30.) IRM-ÖM-PTNM együttes rendeletben foglaltak szerint,
  • nem áll fegyelmi vagy büntetőeljárás hatálya alatt,
  • nyomozói, vizsgálói szakterületen szerzett legalább 5 éves gyakorlat

Beosztás betöltésénél előnyt jelent:

  •  „B” kategóriás gépjárművezetői engedély és ügyintézői vizsga,
  • felhasználói szintű számítógépes, RZS ismeretek
  • angol nyelv ismerete
  • gazdaságvédelmi területes szerzett tapasztalat

Elvárások:

  • munkabíró képesség,
  • pontosság, megbízható precíz munkavégzés
  • rugalmasság
  • kommunikációs készség
  • képesség az önálló munkavégzésre

Az önéletrajzokat a pappnor@budapest.police.hu e-mail címre kérjük megküldeni.

A felvétellel kapcsolatban érdeklődni Bánfalviné Papp Nóra közalkalmazott személyügyi főelőadónál a 06-1-457-5747/BM:66-270-es telefonszámon lehet.

Az álláshirdetés elbírálásáról a BRFK Korrupciós és Gazdasági Bűnözés Elleni Főosztály vezetője dönt.