Nyomozótiszt - BRFK X. kerületi RK Bűnügyi Osztály

2021. 03. 30., k - 14:57

A Budapesti Rendőr-főkapitányság X. kerületi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztály az alábbi munkakör betöltésére vár jelentkezőket határozatlan időre

hivatásos szolgálati jogviszonyba: nyomozótiszt

Szolgálati hely: BRFK X. kerületi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztály Készenléti Alosztály 1102 Budapest, Harmat utca 6-8.

Bérezés: a rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról szóló 2015. évi XLII. törvény szerint; tiszti besorolási osztály, „A” beosztási kategória

Ruhanorma: polgári

Munkarend: kombinált (24/72)

Feladatok:

  • végrehajtja a hatáskörébe tartozó, illetve a vezetői által meghatározott ügyekben a feladatokat, nyomozati cselekményeket folytat le
  • gondoskodik a tárgyi bizonyítékok felkutatásáról, a kriminalisztikai érdekeknek megfelelő rögzítéséről, további vizsgálatra történő továbbításáról

Beosztás betöltésének feltételei:

  • felsőfokú végzettség
  • felsőfokú rendészeti szakképzettség
  • nem áll fegyelmi vagy büntetőeljárás hatálya alatt
  • egészségügyi, pszichológiai és fizikai alkalmasság

Beosztás betöltésénél előnyt jelent:

  • a meghirdetett beosztásban korábban már megszerzett tapasztalat

Elvárások:

  • munkabíró képesség
  • pontosság, megbízható munkavégzés
  • rugalmasság

A felvétellel kapcsolatban érdeklődni Szántó Tímea c. r. alezredes, kiemelt főelőadónál vagy Fodor Dorina Imola rendvédelmi alkalmazott, humánigazgatási szakügyintézőnél lehet.

Telefonszám: (06-1) 263-72-00/ 50-103 mellék, BM: 50-103

Az önéletrajzokat a zakhart@budapest.police.hu vagy FodorDI@budapest.police.hu e-mail címre kérjük megküldeni.

Betölthető: folyamatosan