Takarító - Készenléti Rendőrség

2019. 10. 11., p - 14:10

A Készenléti Rendőrség Parancsnoka állást hirdet a Készenléti Rendőrség Műszaki és Üzemeltetési Igazgatóság Gondnoksági Osztály állományába takarító munkakör betöltésére.

Az állásra a munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény (a továbbiakban: Mt.) szerinti foglalkoztatásukat vállalók jelentkezhetnek, akik rendelkeznek a beosztás betöltéséhez szükséges képesítési követelményekkel.

Bérezés: megállapodás szerint

Az állás betöltéséhez szükséges feltételek:

  • minimum 8 általános iskolai végzettség;
  • magyar állampolgárság;
  • büntetlen előélet, melyet bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvánnyal kell igazolni;
  • egészségügyi alkalmasság;
  • határozott, magabiztos fellépés;
  • önálló munkavégzés
  • jó fizikai képesség

Az elbírálásánál előnyt jelent: betölteni kívánt beosztásban szerzett szakmai tapasztalat;

Elvárt kompetenciák:

  • együttműködő képesség;
  • terhelhetőség, kiváló stressz tűrő képesség;
  • minőségorientáció (szabálykövetés, alaposság);
  • precíz önálló munkavégzés;
  • megbízhatóság;

Munkakör jellege: határozatlan idejű teljes munkaidős jogviszony.

Munkaidőrend: hivatali eltérő/vezényléses

Az állásra a közzététel napjától lehet jelentkezni.

A munkakör az alkalmassági vizsgálatoktól függően várhatóan 2019. december 1. napi hatállyal – 3 hónap próbaidő előírásával – tölthető be. A kinevezés határozatlan időre szól.

A jelentkezés beérkezésének határideje: 2019. november 30.

Munkavégzés helye: Készenléti Rendőrség székhelye (1101 Budapest, Kerepesi út 47-49. szám) és objektumai

Benyújtandó dokumentumok:

A jelentkezésnek tartalmaznia kell a jelentkező részletes szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével, a szakmai végzettségéről szóló bizonyítványainak fénymásolatát, jelenlegi és korábbi munkahelyeit és munkaköreit, valamint személyes adatait és elérhetőségeit.

A jelentkezés benyújtható: elektronikus úton a BalatonfurediV@kr.police.hu  e-mail címre.

A munkakörrel kapcsolatban további információt a Készenléti Rendőrség Gondnoksági Osztály szakügyintézője, Balatonfüredi Viktória ad munkaidőben a +061/432-7300–as városi, illetve a 26-953-es BM telefonszámon.

Tájékoztatjuk továbbá a jelentkezőket, hogy visszajelzést csak azoknak a jelentkezőknek küldünk, akiket személyes elbeszélgetésre is behívunk.