Ügykezelő - BRFK XVIII. kerületi Rendőrkapitányság

2020. 03. 24., k - 13:27

A Budapesti Rendőr-főkapitányság XVIII. Kerületi Rendőrkapitányság Hivatal az alábbi munkakör betöltésére vár jelentkezőket határozatlan időre, rendvédelmi igazgatási szolgálati jogviszonyba ügykezelő

Szolgálati hely: BRFK XVIII. kerületi Rendőrkapitányság, Hivatal
1183 Budapest, Üllői út 438.

Bérezés: a rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról szóló 2015. évi XLII. törvény 288/R §. 288/S §. és 288/T. §-ai, valamint a 12. melléklete szerint „A” munkaköri kategória

Munkarend: hivatali

A betöltendő munkakörben ellátandó feladatok:

  • a beérkező küldemények érkeztetése, bontása, digitalizálása,
  • adminisztrációs, ügyviteli feladatok
  • iratok érkeztetése, szignálásra ajánlása
  • irattár rendezés

Beosztás betöltésének feltételei:

  • érettségi bizonyítvány,
  • nem áll fegyelmi vagy büntetőeljárás hatálya alatt,
  • egészségügyi alkalmasság

Beosztás betöltésénél előnyt jelent: korábbi hasonló területen szerzett tapasztalat

Elvárások:

  • munkabíró képesség,
  • terhelhetőség,
  • precíz önálló munkavégzés
  • pontosság, megbízható munkavégzés
  • rugalmasság
  • képesség az önálló munkavégzése

Jelentkezés benyújtása: A felvétellel kapcsolatban érdeklődni lehet Uszléber Angéla r. őrnagynál, Telefonszám:06-1-292-9200/127-es mellék, BM:58-127-es számon lehet., illetve Bata Patrik rendvédelmi alkalmazottnál Telefonszám:06-1-292-9200/103-as mellék, BM:58-103-es számon lehet.

Az önéletrajzokat a Uszleber@budapest.police.hu e-mail címre, vagy batap@budapest.police.hu kérjük megküldeni.

A beosztás betölthetőségének legkorábbi időpontja: 2020. 05. 01.