Vizsgáló - BRFK XV. kerületi Rendőrkapitányság

2020. 06. 24., sze - 17:14

A Budapesti Rendőr-főkapitányság XV. kerületi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztály az alábbi munkakör betöltésére vár jelentkezőket határozatlan idejű hivatásos szolgálati jogviszonyba: vizsgáló.

Szolgálati hely: BRFK XV. kerületi Rendőrkapitányság, Bűnügyi Osztály Vizsgálati Alosztály
1152 Budapest, Széchenyi tér 5.

Bérezés: a rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról 2015. évi XLII. törvény szerint; tiszthelyettesi besorolási osztály, D beosztási kategória

Ruhanorma: polgári

Munkarend: vezényléses

Feladatok: a vizsgálói feladatok maradéktalan végrehajtása a mindenkor hatályos és érvényes jogszabályok, előírások, utasítások és egyéb szabályzatok alapján.

Beosztás betöltésének feltételei:

  • középfokú végzettség (érettségi)
  • rendészeti szakközépiskola;
  • valamint beosztásnak megfelelő szaktanfolyam;
  • nem áll fegyelmi vagy büntetőeljárás hatálya alatt;
  • Rendőrség állományában fennálló hivatásos jogviszonyban eltöltött 8 év.

Beosztás betöltésénél előnyt jelent: korábbi hasonló területen szerzett tapasztalat

Elvárások:

  • munkabíró képesség,
  • pontosság, megbízható munkavégzés
  • rugalmasság

Az önéletrajzokat a KelemenS@budapest.police.hu e-mail címre kérjük megküldeni.

A felvétellel kapcsolatban érdeklődni Kelemen Sándor r. őrnagy bűnügyi osztályvezetőnél a 06-1-231-3470/BM: 55-110-es telefonszámon lehet.

Az álláshirdetés elbírálásáról a BRFK XV. kerületi Rendőrkapitányság vezetője dönt.

Betölthető: 2020. július 01.