Vizsgálótiszt - Pest MRFK Gödöllői Rendőrkapitányság

2020. 05. 26., k - 14:48

A Pest Megyei Rendőr-főkapitányság Gödöllői Rendőrkapitányság vezetője a Vizsgálati Osztály állományába, állást hirdet vizsgálótiszt státusz betöltésére.

Az állásra a 2015. évi XLII. törvény alapján azon hivatásos állományúak jelentkezhetnek, akik rendelkeznek a beosztás betöltéséhez szükséges képesítési követelményekkel.

Munkavégzés helye: Pest MRFK Gödöllő Rendőrkapitányság – 2100 Gödöllő, Petőfi Sándor utca 6-10.

Munkakör: vizsgálótiszt

Besorolás: TI/A

Munkarend: vezényléses

Illetmény:  a vonatkozó jogszabályok szerint

Ruhanorma: polgári

Feladat: a Gödöllői Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztályának állományában a folyamatban lévő ügyek vizsgálata, forrónyomos szolgálat ellátása, akciókban való részvétel.

A jelentkezésnél előnyt jelent bűnmegelőzési területen szerzett tapasztalat.

A beosztás betöltésének feltételei:

  • felsőfokú rendészeti szakképesítés, valamint a 30/2015. BM rendelet 9. melléklete alapján előírt képesítési követelmények,
  • egészségügyi, pszichikai, fizikai alkalmasság,
  • fegyelmi- és büntetőeljárás hatálya alatt nem áll.

A munkakör betöltésével kapcsolatos további információt Balogh Katalin r. százados mb. osztályvezető (e-mail: BaloghKatalin@pest.police.hu, tel: 06-28/524-600-as telefonszámon) ad. A jelentkezők önéletrajzát a godollork@pest.police.hu e-mail címre várjuk.

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban 2020. július 01. napjától betölthető