Ózdi rendőrnő nyerte a minimaratont

2019. 07. 16., k - 09:49
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Uppony település csak egyike azon helyszínek közül a világon, ahol a napokban Sri Chinmoy maratont szerveztek.

A Sri Chinmoy maraton az egész világon elterjedt, a futótársadalomban jó hírnevű versenysorozat, melyet 2019. július 14-én Upponyban tartottak. A 8+ kilométeres minimaratoni távot a több mint 180 induló közül az Ózdi Rendőrkapitányság Közrendvédelmi és Határrendészeti Osztály járőre, Bari Ágnes rendőr őrmester nyerte. A kollégánk a 18-35 év közötti korcsoport női kategóriájában indult.

"

A rendőrnőnek kiélezett küzdelem árán sikerült a dobogóra állni, ugyanis a második helyezést elért versenyző végig nagyon szorosan követte, a véghajrában azonban több mint egy perccel legyőzte sporttársát.