Budapesti Rendőr-főkapitányság Gazdasági Igazgatóság Ingatlankezelési Osztály - fizikai alkalmazott (segédmunkás)

2022. 06. 27., h - 12:06

A Budapesti Rendőr-főkapitányság Gazdasági Igazgatóság  Ingatlankezelési Osztály

az alábbi munkakör betöltésére vár jelentkezőket határozatlan időre munkavállalói jogviszonyba

fizikai alkalmazott (segédmunkás)

Munkavégzés helye: BRFK Gazdasági Igazgatóság, Ingatlankezelési Osztály,

Központi Gondnoksági Csoport, Budapest közigazgatási területe

Bérezés: a munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény 45. § (1) bekezdése alapján

Munkarend: vezényléses

Feladatok:

  • Fő utcai fogda fogdaszinteken iroda, folyosó és szociális helyiségeknél szemetelés, felsöprés, felmosás, mosdók, WC-k tisztítása, fertőtlenítése
  • fogdában lévő felcseri körlet takarítása, fertőtlenítése
  • reggeli tea vagy kávé megfőzése, előre csomagolt reggelik előkészítése, reggeli kiosztása
  • edények összegyűjtése, háromfázisú mosogatása, tálalókonyha takarítása, felmosása, fertőtlenítése

Munkakör betöltésének feltételei:

  • alapfokú végzettség
  • egészségügyi alkalmassági követelményeknek való megfelelés,  büntetlen előélet, illetve a jelentkező nem áll büntetőeljárás hatálya alatt

Munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Elvárások:

  • munkabíró képesség
  • pontosság, megbízható munkavégzés
  • rugalmasság

A fényképpel ellátott önéletrajzokat a franyoa@budapest.police.hu e-mail címre kérjük megküldeni.

A munkakörrel kapcsolatban további tájékoztatást Mondérné Franyó Alexandra mb. csoportvezető tud nyújtani a +36 (1) 443-5000/32-344-es telefonszámon.

Jelentkezési határidő: 2022. december 31.

A munkakör betölthetőségének időpontja: orvosi alkalmasságtól számított 60 napon belül