Gazdasági Igazgatóság Ingatlankezelési Osztály fizikai alkalmazott (szakmunkás)

2022. 06. 24., p - 08:32

A Budapesti Rendőr-főkapitányság Gazdasági Igazgatóság Ingatlankezelési Osztály

az alábbi munkakör betöltésére vár jelentkezőket határozatlan időre munkavállalói jogviszonyba

fizikai alkalmazott (szakmunkás)

Munkavégzés helye:

BRFK Gazdasági Igazgatóság, Ingatlankezelési Osztály, Ingatlankezelési Üzemeltetési Csoport, 1097 Budapest, Tagló utca 1-3., valamint Budapest közigazgatási területe

Bérezés: a munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény 45. § (1) bekezdése alapján

Munkarend: hivatali

Feladatok:

A Budapesti Rendőr-főkapitányság épületeiben lévő víz- csatorna- és fűtési hálózatokon végzendő hibaelhárítási, karbantartási és felújítási munkálatok végrehajtása, szervízkocsi vezetése, beosztás szerinti készenléti szolgálat biztosítása.

Munkakör betöltésének feltételei:

  • szakirányú (víz vagy fűtésszerelői) végzettség
  • érvényes „B” kategóriás gépjárművezetői engedély
  • nem áll fegyelmi vagy büntetőeljárás hatálya alatt
  • egészségügyi alkalmassági követelményeknek való megfelelés

Munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • építőipari kivitelezésben, ingatlanüzemeltetésben szerzett szakmai tapasztalat
  • érvényes „C” kategóriás gépjárművezetői engedély

Elvárt kompetenciák:

  • biztos szakmai tudás
  • pontosság, megbízható és igényes munkavégzés
  • önálló munkára és hibakeresésre való képesség

A fényképpel ellátott önéletrajzokat a fulopi@budapest.police.hu e-mail címre kérjük megküldeni.

A munkakörrel kapcsolatban további tájékoztatást Fülöp István r. alezredes, csoportvezető tud nyújtani a +36 (1) 455-4889/65-355-ös telefonszámon.

Jelentkezési határidő: 2022. december 31.

A munkakör betölthetőségének időpontja: orvosi alkalmasságtól számított 60 napon belül