Gazdasági Igazgatóság Ingatlankezelési Osztály fizikai alkalmazott (takarító)

2022. 06. 24., p - 08:36

A Budapesti Rendőr-főkapitányság Gazdasági Igazgatóság  Ingatlankezelési Osztály

az alábbi munkakör betöltésére vár jelentkezőket határozatlan időre munkavállalói jogviszonyba

fizikai alkalmazott (takarító)

Munkavégzés helye: BRFK Gazdasági Igazgatóság, Ingatlankezelési Osztály Kerületi Gondnoksági Csoport, Budapest közigazgatási területe

Bérezés: a munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény 45. § (1) bekezdése alapján

Munkarend: hivatali

Feladatok:

  • az adott objektum napi szintű külső-belső takarítása
  • folyosók, lépcsők, irodák, mellékhelyiségek tisztán tartása
  • a keletkező napi hulladék (kommunális és szelektív) hulladékgyűjtő edényekbe történő összegyűjtése
  • időszakos nagytakarítások végzése
  • időszakosan ablakok, ajtók, burkolatok és csempék tisztítása
  • az objektumban található mobiltextíliák mosása, vasalása

Munkakör betöltésének feltételei:

  • alapfokú végzettség
  • egészségügyi alkalmassági követelményeknek való megfelelés
  • nem áll fegyelmi vagy büntetőeljárás hatálya alatt

Munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Elvárások:

  • munkabíró képesség
  • pontosság, megbízható munkavégzés
  • rugalmasság

A fényképpel ellátott önéletrajzokat a vargazsuzs@budapest.police.hu e-mail címre kérjük megküldeni.

A munkakörrel kapcsolatban további tájékoztatást Vida Zsuzsanna csoportvezető tud adni a +36 (1) 443-5000/31-403-as telefonszámon.

Jelentkezési határidő: 2022. december 31.

A munkakör betölthetőségének időpontja: az orvosi alkalmasságtól számított 60 napon belül