Békés vármegye csapata bizonyult ismét a legjobbnak

2023. 05. 25., cs - 14:05
Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányság 2023. május 25-én, Békéscsabán, Mezőmegyeren rendezte meg az II. Békés Kupa Rendőrségi Labdarúgó Tornát. Az eseményen négy megye rendőrei mérkőztek meg egymással. A torna győztese Békés vármegye válogatottja lett.

A Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányság 2023. május 25-én másodjára rendezte meg Békéscsabán, Mezőmegyeren a Békés Kupa Rendőrségi Labdarúgó Tornát.  A meccsek nagyon színvonalasak voltak, a közönség sok szép gólt láthatott. A torna jó alkalom volt a rendőröknek a sportolásra és a kikapcsolódásra, a csapatszellem erősítésére is. A sporteseményen négy vármegyei rendőr-főkapitányság csapata vett részt. Csongrád-Csanád, Jász-Nagykun-Szolnok, Hajdú-Bihar és Békés vármegye rendőreiből álló válogatottak mérkőztek meg egymással.

A torna legjobb csapata Békés vármegye válogatottja lett. A második helyet Hajdú-Bihar vármegye csapata szerezte meg, a dobogó harmadik fokára Csongrád-Csanád vármegye játékosai állhattak fel, a negyedik helyen Jász-Nagykun-Szolnok vármegye végzett. A versenybizottság a Csongrád-Csanád vármegye csapatában játszó Nagy Andrást választotta a torna legjobb játékosának. A legjobb kapusnak járó díjat Békés vármegye hálóőre, Nagy Gábor érdemelte ki. A gólkirályi címet Tóth Tamás szerezte meg, aki Hajdú-Bihar vármegye csapatában játszott.

Az okleveleket és a serlegeket dr. Kis Péter r. ezredes, a Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányság bűnügyi rendőrfőkapitány-helyettese adta át a legjobb teljesítményt nyújtó csapatoknak. A  különdíjakban részesült játékosoknak Tóth Márton, a Magyar Labdarúgó Szövetség Békés Megyei Igazgatóságának szakmai koordinátora gratulált.