Perzselő hőség: a figyelmetlenség életekbe kerülhet!
Az országos tisztifőorvos a tartós és fokozódó hőség miatt június 30-án éjfélig hőségriasztást rendelt el, amely június 27-től harmadfokúra emelkedik. A rendkívüli meleg nemcsak az egészséget veszélyezteti, hanem a közlekedés biztonságát is.