Közlekedésrendészet

Fehérnek látta, piros volt

Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A tilos jelzés ellenére hajtott a sínekre egy személygépkocsi vezetője Tótkomlós külterületén. Az autó nekiütközött egy vonatnak, személyi sérülés szerencsére nem történt. A rendőrség az ügy vizsgálatát befejezte.

Magára hagyott egy sérültet, a rendőrök megtalálták

Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Személygépkocsi sodort el egy gyalogost Mezőkovácsháza közelében. Az autó vezetője nem állt meg, elhajtott. A rendőrök egy összetört tükörhátlap alapján azonosították a járművet és annak vezetőjét. Az ügy vizsgálata befejeződött.

220 felett fogták el a rendőrök

Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Egy motoros a megengedett legnagyobb sebesség több mint kétszeresével száguldott a 8-as számú főút Veszprém megyei szakaszán.

12 gyorshajtó/óra

Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Békéscsabán és környékén 8 óra alatt 96, a megengedettnél gyorsabban haladó járműről készített felvételt a rendőrség sebességmérő műszere. A gyorshajtás balesetveszélyes, a rendőrség ezért mindenkit arra kér, hogy tartsa be a szabályokat!

Ittasan vezetett Nyíregyházán

Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A nyíregyházi rendőrök befejezték az ügy vizsgálatát.

Behajtott egy udvarra az ittas sofőr

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A 42 éves férfi átszakította autójával egy családi ház kapuját, majd egy melléképületbe csapódva állt meg. A debreceni rendőrök előállították.

140-el száguldozott Győrben

Győr-Moson-Sopron Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A közúti közlekedés szabályait súlyosan megszegő motorost a rendőrök megbírságolták.

Segítségnyújtás elmulasztása és ittas vezetés lehet a vád

Bács-Kiskun Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A kiskunhalasi rendőrök befejezték a nyomozást annak a mélykúti sofőrnek az ügyében, aki a gyanú szerint ittasan okozott balesetet, és segítségnyújtás nélkül elhagyta a helyszínt.

Baleset az M1-es autópályán

Győr-Moson-Sopron Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Győr térségében, az autópálya várost elkerülő szakaszán egy gépkocsi árokba borult.

Nem tartották be a sebességhatárt

Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Békéscsabán kettő és fél óra alatt 19 gyorshajtót mértek be a rendőrség sebességmérő műszerei. Volt, aki 50 helyett közel 110-zel hajtott. A gyorshajtás veszélyes, ezért ismételten kérnek mindenkit, hogy közlekedjen szabályosan!

Ásotthalom - Backi Vinogradi
HU

SRB
Röszke - Horgoš autópálya
HU

SRB