Közlekedésrendészet

Mentés zajlik az Erzsébet hídon

Budapesti Rendőr-főkapitányság

Egy férfi mászott fel a híd pillérjére, a mentés idejére a rendőrök lezárták az Erzsébet hidat.

Sebességet mértek a rendőrök

Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Újabb gyorshajtókkal szemben intézkedtek a tatabányai egyenruhások.

Ne hajtson gyorsan! Tartsa be a sebességhatárokat!

Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Békéscsabán és környékén három nap alatt 133 gyorshajtót mértek be a rendőrség sebességmérő műszerei. Voltak, akik 90 helyett közel 150-nel hajtottak. A gyorshajtás veszélyes, ezért ismételten kérnek mindenkit, hogy közlekedjen szabályosan!

Ittas gépkocsivezető rendőrkézen

Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A Csongrád megyei rendőrök ittas sofőrrel szemben intézkedtek Szeged-Petőfitelepen.

Későn vette észre

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A sofőr figyelmetlensége vezetett balesethez Debrecen közelében, a 33-as számú főúton.

A sofőr meghalt, utasai súlyosan sérültek

Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Feltehetően ittas volt az a járművezető, aki kedden éjszaka Kisszélyben egy villanyoszlopnak hajtott. Az autót vezető 37 éves pálfai férfi belehalt sérüléseibe.

Forgalomterelés a 42-es számú főúton

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Megnövekedett a határátlépés és a várakozás ideje a román határszakaszon, emiatt a személygépjárművek forgalmának terelésére kell számítani a 42-es számú főúton Hajdú-Bihar megyében.

Röszke - Horgoš autópálya
HU

SRB