Ketten is eltiltás hatálya alatt vezettek
A rendőrök két gépjárművezetőt vettek őrizetbe, akik a járművezetés az eltiltás hatálya alatt szabálysértést követték el.
A rendőrök két gépjárművezetőt vettek őrizetbe, akik a járművezetés az eltiltás hatálya alatt szabálysértést követték el.
Két hét alatt négy olyan közlekedési baleset történt Békéscsabán és környékén, amelyekben biciklisek sérültek meg azért, mert a kerékpárúton nem adták meg nekik az elsőbbséget. A rendőrség fokozott óvatosságot kér a járművezetőktől!
A rendőrség mindent megtesz a horror-karavánok kiszűrése érdekében.
A Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság munkatársai azonosították az M5-ös autópályán 2019. október 28-án történt halálos baleset valamennyi áldozatát.
Egy szolgálaton kívüli tűzoltó és további két állampolgár segítette ki a személygépkocsi alól az elütött kerékpárost Tapolcán.
Az elkövetkezendő időszakban visszatérő sebességellenőrzésekre számíthatnak a közlekedők!
A rendőrök egy bolgár sofőrrel szemben intézkedtek túlsúlyos járművel való közlekedés miatt az M43-as autópályán. A férfi kisteherautójával egy másik kisteherautót szállított.
Tizenegy esetben indult büntetőeljárás ittas gépjárművezetőkkel szemben a hosszú hétvégén Csongrád megyében.
A debreceni rendőrök vizsgálják a baleset körülményeit.
Három óra alatt több mint hatvan gyorshajtót mért be a rendőrség traffipax készüléke a 44-es számú főúton, Békéscsaba és Kondoros között. A szabálysértő autóvezetők közül többen is 130 km/óra feletti sebességgel hajtottak.
Pusztaottlaka külterületén fának ütközött és kigyulladt egy személygépkocsi. A jármű vezetője a helyszínen életét vesztette.
Öt hónapra eltiltotta a rendőrség a járművezetéstől azt a sofőrt, aki Tiszaújvárosban úgy közlekedett, hogy nem adott elsőbbséget egy másik autónak.
A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság munkatársai huszonkilenc ittas, továbbá egy bódult sofőrt szűrtek ki a forgalomból az év negyvenharmadik hetében, mielőtt még balesetet okozhattak volna.
Ketten balesetet is okoztak.
Egy lerobbant gépkocsi sofőrje fejezte ki háláját a hajdú-bihari rendőröknek.
A fonyódi rendőrök őrizetbe vették a járművezetőt.
Két autó is felborult Győr-Moson-Sopron megye útjain az elmúlt 24 órában.
A rendőrök az ittas vezetők kiszűrése és a közlekedési balesetek megelőzése érdekében ittasság ellenőrzést végeztek Hajdúnánáson.
A rendőrök a 6-os főúton intézkedtek a sofőrrel szemben.
A sérüléses balesetek megelőzése érdekében a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság rendészeti rendőrfőkapitány-helyettese a megye teljes területén összevont, célzott ellenőrzést rendelt el, melynek célja a biztonságos közlekedés, a balesetek megelőzése.