Fokozott ellenőrzés az M6-os autópályán
Az ellenőrzés az autópálya Tolna megyei szakaszán, a tehergépjárművekkel kapcsolatos közlekedési szabályszegésekre irányult.
Az ellenőrzés az autópálya Tolna megyei szakaszán, a tehergépjárművekkel kapcsolatos közlekedési szabályszegésekre irányult.
Két autós is átment azon a raklapon, ami egy utánfutóról esett le a Békéscsaba és Gyula közötti útszakaszon. Mindkét kocsi kereke kidurrant, ezért azonnal félre kellett állniuk. Az utánfutós autó vezetője megállt ugyan, de nem nyújtott segítséget a károsultaknak. A rendőrség az ügy vizsgálatát befejezte.
Tizenegy gyorshajtót mért be a rendőrség traffipax készüléke másfél óra alatt a 44-es számú főúton, Békéscsaba és Gyula között. A szabálysértő autóvezetők között volt, aki 191 km/óra sebességgel hajtott, de több autónál mértek 145 km/óra feletti sebességet is.
A tatabányai rendőrök előállították azt a sofőrt, aki az M1-es autópályán ittasan vezette a járműszerelvényt.
A berettyóújfalui rendőrök befejezték a baleset körülményeinek vizsgálatát.
A Berettyóújfalui Rendőrkapitányság befejezte az ügy vizsgálatát.
Motoros kerekasztal a motorosokért.
A Debreceni Rendőrkapitányság befejezte az ügy vizsgálatát.
Az esztergomi rendőrök befejezték az ügy vizsgálatát a 21 éves sofőrrel szemben.
A Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság befejezte a baleset vizsgálatát.
A rendőrök huszonnyolc ittas, és egy bódult sofőrt szűrtek ki a forgalomból az év harmincnegyedik hetében, mielőtt még balesetet okozhattak volna. A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság munkatársai a nyári hónapokban is kiemelt figyelmet fordítanak a közúti ellenőrzések során az ittas vagy bódult vezetők kiszűrésére.
A rendőrök egy 64 éves pápai sofőrt állítottak elő.
A Pest megyei rendőrök közlekedésbiztonsági ellenőrzést tartottak az M0-ás autóúton.
A Tamási rendőrök két órán belül azonosították a férfit, aki a gyanú szerint balesetet okozott.
Ketten könnyebben sérültek.
A debreceni rendőrök büntetőeljárást indítottak a sofőrrel szemben.
A Paksi Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya befejezte a vizsgálatát annak a 70 éves bölcskei férfinak az ügyében, akivel szemben közúti baleset gondatlan okozásának vétsége miatt indult eljárás.
A megnövekedett forgalom miatt torlódás alakult ki a hegyeshalmi határátlépési pont közelében.
Sebességellenőrzések a balesetek megelőzésének érdekében.
Befejeződött a kigyulladt autó oltása, feloldották az útlezárást.