Közlekedésrendészet

Pofátlan(tan)ítás – A sebességtúllépés

Budapesti Rendőr-főkapitányság

A Budapesti Rendőr-főkapitányság rendőrei ezúttal a gyorshajtókat ellenőrizték a fővárosban; senki nem számított a civil autós rendőrökre.

Ittasságot ellenőriztek a rendőrök

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Az egyenruhások célja az ittas járművezetők forgalomból történő kiszűrése és a közúti balesetek megelőzése volt Hajdúböszörményben.

A rendőrök kiszűrték a forgalomból a begipszelt lábú sofőrt

Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Az edelényi rendőrök előállították azt a gépjárművezetőt, aki a forgalomból kivont autóval, érvényes vezetői és forgalmi engedély, valamint kötelező felelősségbiztosítás nélkül úgy közlekedett, hogy az egyik lába térdig be volt gipszelve.

Tizenhárom ittas vezető a hétvégén

Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Három nap alatt tizenhárom esetben indult büntetőeljárás ittas gépjárművezetőkkel szemben Csongrád-Csanád megyében.

Az elmúlt hét közlekedésrendészeti eseményei Veszprém megyében

Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A rendőrök június első hetében 14 személyi sérüléses és 29 anyagi káros közúti közlekedési baleset helyszínénél intézkedtek. Egy nap alatt 86 sofőrt értek gyorshajtáson a járőrök.

Pillanatnyi figyelmetlenség, súlyos sérülés

Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Személygépkocsi ütött el egy kerékpárúton közlekedő kerékpárost Vésztőn. A baleset azért történt, mert az autó vezetője nem adott elsőbbséget a kerékpárosnak. A rendőrség az ügy vizsgálatát befejezte.

Gyorshajtók a 88-as számú főúton

Vas Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Újabb felelőtlen járművezetőkkel szemben intézkedtek a rendőrök Vas megyében.

Rendőrkézen egy újabb halmozó

Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Szolgálaton kívüli rendőr jelezte társainak, hogy tudomása szerint olyan férfi közlekedik autóval a Szakácsi és a Szendrő közötti útszakaszon, akinek nincs vezetői engedélye.

Röszke - Horgoš autópálya
HU

SRB