Lezárt ügyek: Kislányával lopott

2015. 09. 11., p - 10:21
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Vádemelési javaslattal élt a rendőrség egy nővel szemben, aki egy mezőkövesdi áruházban kislánya jelenlétében tulajdonított el különféle árucikkeket.

Kiskorú veszélyeztetése bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott büntetőeljárást a Mezőkövesdi Rendőrkapitányság K. Lajosné 43 éves helyi lakossal szemben. A nyomozás adatai szerint a gyanúsított egy mezőkövesdi, nagyáruházban 2015. április 30-án 9 óra 30 perc körüli időben élelmiszereket és egyéb termékeket rejtett ruházatába, amelyeket fizetés nélkül akart kivinni az üzletből. A bolt biztonsági őre azonban tetten érte a nőt. Lopás közben azonban a későbbi terhelt mellett ott volt 13 éves kislánya is, aki látta, hogy az édesanyja törvénybe ütköző cselekedetet követ el, veszélyeztetve ezzel a gyermek erkölcsi fejlődését.

Az ügyben indított eljárást a Mezőkövesdi Rendőrkapitányság a napokban befejezte és az iratokat vádemelési javaslattal megküldte az illetékes járási ügyészségnek.


Kapcsolódó oldalak