Halálos baleset a 24-es főúton

2017. 05. 14., v - 18:32
Heves Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Továbbra is teljes útlezárás mellett tart a helyszínelés Parádsasvár közelében.

Ahogy arról korábban már beszámoltunk, 2017. május 14-én kora délután halálos közlekedési baleset történt a 24-es főúton, Parádsasvárnál. Az eddigi adatok alapján egy 34 éves férfi Mátraháza irányába közlekedett motorral, majd az egyik útkanyarulatban átsodródott a menetirány szerinti baloldalra, ahol összeütközött egy személygépkocsival. A motoros a helyszínen életét vesztette. A rendőrök továbbra is teljes útlezárás mellett folytatják a helyszínelést. 

Kérjük a járművezetők türelmét!


Hírfolyam

 

Elfogadták a főkapitány beszámolóját

Czinege László r. dandártábornok a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság vezetője május 22-én számolt be a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei közgyűlés előtt a vármegye 2024. évi közbiztonsági, bűnügyi helyzetének alakulásáról.

 

Ittasan vezetni veszélyes!

A Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság munkatársai hét ittas, illetve egy bódult sofőrt szűrtek ki a forgalomból.

 

Drog miatt menekült

A ceglédi nyomozók vádemelést javasolnak a férfi ellen, aki a szemüvegtokjában tartotta a kábítószert.

 

Egy időre kivonták a forgalomból

Nem használta a biztonsági övet, ezért szerették volna megállítani az egyenruhások annak a szürke BMW-nek a sofőrjét, aki ámokfutásba kezdett az utakon még februárban. A Szombathelyi Rendőrkapitányság a napokban fejezte be a körülmények vizsgálatát.