Forgalmi torlódás az M7 törökbálinti szakaszán

2017. 06. 24., szo - 11:33
Budapesti Rendőr-főkapitányság

Baleset miatt forgalmi torlódás alakult ki az M7 autópályaBalaton felé vezető oldalán.

A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint két gépjármű ütközött össze eddig ismeretlen okokból 2017. június 24-én 10 óra 50 perc körüli időben az M7 autópálya Balaton felé vezető oldalán, a 16-os kilométerszelvényénél. A helyszínelés jelenleg tart, a forgalom két sávon lassan halad. A baleset és a megnövekedett személygépjármű-forgalom miatt jelentős - jelenleg 7 kilométer hosszú - forgalmi torlódás alakult ki.

A hétvégi torlódások és közúti balesetek elkerülése érdekében kérjük a gépkocsivezetőket, hogy ne hagyják figyelmen kívül a közúti közlekedési szabályokat, tartsanak nagyobb követési távolságot, figyeljenek a közlekedés valamennyi résztvevőjére.

 

 


Hírfolyam

 

Fókuszban a buszsávok

Ismét a buszsávban szabálytalanul közlekedőket ellenőrizték a BRFK és a BKK munkatársai.

 

„Megdolgozott” a kábítószerért

Fuvarozásért cserébe kapta a drognak minősülő kristályt egy férfi Orosházán. A dílernek ugyanis nem volt jogosítványa, így gyorsabb és kényelmesebb módját választotta a közlekedésnek. Mikor a rendőrök rajtuk ütöttek, éppen egy fogyasztónak vittek utánpótlást. Az őrizetbe vett terjesztő és fogyasztók ellen is eljárás indult.

 

Ütött a luxusórája

Takarítás közben rakta zsebre az értékes holmit egy 28 éves nő Vonyarcvashegyen. Sokáig nem örülhetett, mert a keszthelyi rendőrök kopogtattak nála.

 

Kristály a vonal végén

A szentendrei rendőrök lépésről lépésre számolták fel egy Pest vármegyei droghálózatot.

 

Tudta?

Elkövetővé válik, aki bankszámláján bűncselekményből származó pénzt fogad.