Police Coffee harmadik nap
Pécs-Kertváros közbiztonságáról egyeztettek.

A Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság „A biztonságosabb Pécsért” elnevezésű bűnmegelőzési programjának Police Coffee rendezvényén 2014. június 4-én az Apáczai Csere János Nevelési Központ Művelődési házában egyeztettek társadalmi és állami szervezetek képviselői a kertvárosi városrész közbiztonsági helyzetéről.
A helyi lakosságot közvetlenül érintő, életminőségüket jelentősen befolyásoló jelenségekről volt szó, így például a kábítószer-fogyasztásról, a hajléktalanok helyzetéről, a fiatalok közterületi viselkedéséről és a társasházi rongálásokról.
A több órán át tartó interaktív egyeztetések eredményeképpen a szakemberek a megvitatott kérdéskörökben az elkövetkező időszakban fokozott figyelemmel és súlyozottan fogják a feladatkörükbe tartozó intézkedéseket megtenni.