Bántalmazta a buszvezetőt

2016. 11. 25., p - 08:36
Heves Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A körzeti megbízottak fél órán belül elfogták a tarnaleleszi férfit.

Az Egri Rendőrkapitányság nyomozást folytat közfeladatot ellátó személy elleni erőszak bűncselekmény elkövetésének megalapozott gyanúja miatt egy 45 éves tarnaleleszi lakos ellen, aki a nyomozás adatai alapján 2016. november 23-án a délutáni órákban Tarnalelesz belterületén, egy helyközi autóbuszon minden előzmény nélkül bántalmazta a jármű vezetőjét, majd a helyszínről elmenekült.

A kiérkező körzeti megbízottak adatgyűjtést követően fél órán belül elfogták a bűncselekmény elkövetésével összefüggésbe hozható B. Bélát, akit előállítottak a Pétervásárai Rendőrőrsre és gyanúsítottként kihallgattak.


Hírfolyam

 

Drónoztak rendőreink

Szakmai napra gyűltek ma össze vármegyénk rendőrségi drónpilótái, amelyen a modern technológia használatának elméleti és gyakorlati ismereteit bővítették.

 

Háromnegyed óra alatt nyolcmillió

Negyvenöt percig tartották szóval csalók a gyanútlan sértettet, közben a lekötött pénzét átvezették a folyószámlájára, és el is utalták egy ismeretlennek.

 

Ismét Példakép tábor

Egy délelőttön át tartott az egyenruhások által szervezett programsorozat a diákoknak Szécsényben.

 

E-rollerrel is tilos ittasan közlekedni!

Győr-Moson-Sopron vármegye útjain 2025-ben a korábbi évekhez képest emelkedő számban következett be olyan személyi sérüléssel járó közlekedési baleset, ahol elektromos roller vezetője volt érintett, sőt akadt, aki ittasan használta a járművet.

 

Hurrikánként tombolt

A győri járőrök elfogtak egy 37 éves helyi férfit, aki közterületen hangosan szitkozódott, közben gépjárműveket ütött, rúgott, és azokban kárt okozott.