Betörte a vasútállomás bejárati ajtajának üvegét

2018. 01. 14., v - 09:11
Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A debreceni rendőrök még a helyszín közelében elfogták a 40 éves férfit.

A Debrecen, Petőfi téri Nagyállomás biztonsági őre tett bejelentést 2018. január 13-án 5 órakor a rendőrségen arról, hogy egy férfi betörte az állomás bejárati ajtajának üvegét. A rendőrök a helyszínre mentek, ahol adatgyűjtést és tanúkutatást végeztek, amelynek eredményeként még a vasútállomás közelében igazoltatták a bűncselekmény feltételezett elkövetőjét. Az egyenruhások elfogták, majd előállították a 40 éves férfit a rendőrkapitányságra, ahol a nyomozók gyanúsítottként kihallgatták. L. László beismerő vallomást tett.

A Debreceni Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya a hajdúhadházi lakossal szemben – szabadlábon hagyása mellett - garázdaság vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást.


Hírfolyam

 

Frissen kinevezett rendőrök

71 új tiszthelyettes kezdi meg szolgálatát a Budapesti Rendőr-főkapitányság Közrendvédelmi Főosztályán.

 

Akcióban a „védelmi csoport”

Egy miskolci nő számlájáról közel négyszázezer forint vált köddé. A Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság folytatja a küzdelmet az online csalók ellen a Mátrix Projekt keretében.

 

Látta a balesetet?

A Zalaegerszegi Rendőrkapitányság 20000/19175/2025. ideiglenes számon indított eljárást egy anyagi kárral járó közúti közlekedési baleset miatt.

 

Túrázókon segítettek

Két soproni járőr és egy helyi polgárőr kutatta fel az eltévedt erdőjárókat a Lőverekben.

 

Fokozott ellenőrzés

A Tiszavasvári Rendőrkapitányság vezetője fokozott ellenőrzést rendelt el a rendőrkapitányság illetékességi területére.