Egy cigaretta márkára szakosodott

2014. 02. 09., v - 10:05
Heves Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A rendőrök elfogták a fiatalt.

Az Egri Rendőrkapitányság nyomozást indított ismeretlen tettes ellen, aki 2014.február 6-án a délutáni órákban egy egri Nemzeti Dohányboltba bemenve elterelte az eladó figyelmét és eltulajdonított tíz doboz cigarettát.

A férfi futva menekült el a helyszínről, azonban közben kilenc dobozt elejtett.

Az eljárás során felmerült a gyanú arra vonatkozóan, hogy 2014. február 7-én, majd 8-án is hasonló módszerrel követett el lopást az ismeretlen férfi, két másik egri Nemzeti Dohánybolt sérelmére. Mindhárom esetben ugyanazon márkájú cigarettákat tulajdonított el.

Az egri nyomozók az adatgyűjtésnek köszönhetően azonosították az addig ismeretlen férfit és egri otthonából előállították a rendőrkapitányságra.

A 23 éves V. Zoltán ellen – őrizetbe vétele mellett - üzletszerűen elkövetett lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást az Egri Rendőrkapitányság, továbbá kezdeményezte előzetes letartóztatását.

 


Kapcsolódó oldalak