Előzetes letartóztatásban a váci szurkálás gyanúsítottja

2014. 08. 26., k - 16:58
Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Az illetékes bíróság előzetes letartóztatásba helyezte azt a 19 éves férfit, aki a gyanúsítás szerint előzetes szóváltást követően egy késsel hátba szúrta a sértettet.

Mint ahogy arról korábban hírt adtunk, a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság Vizsgálati Osztálya eljárást folytat emberölés bűntett kísérlet elkövetésének megalapozott gyanúja miatt egy 19 éves férfi ellen, aki a jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint 2014. augusztus 23-án 21 óra körüli időben váci tartózkodási helyén- előzetes szóváltást követően- egy késsel hátba szúrta a 29 éves sértettet. A szúrás következtében a sértett- az elsődleges orvosi vélemény alapján- súlyos, életveszélyes sérülést szenvedett.

A bejelentést követően a Váci Rendőrkapitányság munkatársai a 19 éves férfit a helyszínen elfogták és előállították. A Pest megyei nyomozók B. Ferencet őrizetbe vették és gyanúsítottként hallgatták ki.

Az illetékes bíróság 2014. augusztus 26-án elrendelte a gyanúsított előzetes letartóztatását.

Az ügyben a további eljárást - B. Ferenc fogvatartása mellett - a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság Vizsgálati Osztálya folytatja le.  


Kapcsolódó oldalak