Féltékenységből szúrt; befejezték a nyomozást
Egy 38 éves nő ellen folytatott eljárás vizsgálati szakaszát zárták le a bátonyterenyei rendőrök.

A Bátonyterenyei Rendőrkapitányság súlyos testi sértés kísérlet bűntett megalapozott gyanúja miatt folytatott eljárást egy 38 éves dorogházai lakos ellen.
A 38 éves nő és két ismerőse között egy dorogházai ingatlanban 2021. július 2-án az éjszakai órákban féltékenység miatt szóváltás alakult ki. A gyanúsított a nő ismerősét az arcán megütötte, majd a családi ház kertjének kapujában a férfit a magához vett késsel a vállán megszúrta. A sértett férfi a szúrás következtében könnyű sérülést szenvedett, azonban az elkövetés módjára és a használt eszközre való tekintettel a súlyosabb sérülés elmaradása csak a véletlennek volt köszönhető.
A hatóság tagjai a 38 éves nő ellen folytatott eljárás vizsgálati szakaszát lezárták, és a keletkezett iratokat a Salgótarjáni Járási Ügyészségnek megküldték.