Mobiltelefonokkal, ékszerekkel és okmányokkal teli táskát emelt el három fiatal a komáromi strandon.
Június 22-én délután egy strandoló család vette észre, hogy három fiatal elviszi a parton hagyott táskájukat. Az apa azonnal a nyomukba eredt, miközben értesítette a rendőrséget. A gyors reagálásnak és a sértett lélekjelenlétének köszönhetően a komáromi rendőrök rövid időn belül elfogták a strandi szarkákat. A táskában mobiltelefonok, bankkártyák, személyes okmányok és arany ékszerek voltak megközelítőleg 800 ezer forint értékben. Az intézkedés során az is kiderült, hogy a fiatalok a hátsó kerítésen átmászva jutottak be a strand területére, majd ugyanott távoztak a zsákmánnyal.
Kérjük, a gondtalan strandolás érdekében ne hagyják őrizetlenül értékeiket, és lehetőség szerint használják az értékmegőrzőt! Egy törülköző nem nyújt védelmet a tolvajokkal szemben. A strandra pedig csak a legszükségesebb értéktárgyakat vigyék magukkal!